NOVI GRAD
Dobro dosli na forum Novi Grad zeli vam Administracija foruma
FORUM JE OD SAD U VLASNIŠTVU www.radionovigrad.ch
Da bi ste mogli pristupiti sajtu i videti veci deo foruma trebate da se registrujete, registracija je besplatna i sve imate na jednom mjestu .

http://mojforum.slovenianforum.com/
http://radionovigrad.ch

NOVI GRAD

FORUM NOVI GRAD JE U VLASNISTVU RADIO NOVOG GRADA www.radionovigrad.ch

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  CHAT RADIJACHAT RADIJA  RADIO NOVI GRAD  Lista članovaLista članova  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  DvorcafeDvorcafe  Zare i GociZare i Goci  SELO ZALIN  
NOVO NA RADIU NOVI GRAD NAJ JEFTINIJI SMS NA NETU DOĐITE NA radionovigrad.ch
ALI PIŠITE NA EMAIL: info@radionovigrad.ch
RADIO NOVI GRAD
SLUSJTE NAS I OVDE
FACEBOOK RADIJA
Zadnje teme
NAŠI BANERI

Forum Radija

Radio Novi Grad

Radio Novi Grad

Radio Novi Grad
NAŠI PRIJATELJI

banner

Image and video hosting by TinyPic

rsk radio

Autentik Top Lista

Blogovnik - Adresar Blogova

Razmena linkova

Beograd Online - TV i Radio

Extra Cafe

www.prigrevica.onlinegoo.com

Shrani.si

RAZMENA BANERA

VAŠ BANER PIŠITE OVDE

BRZI ČET NOVI GRAD
GLASAJTE ZA NAS RADIO

Glasaj za nas na ExtraCafe Top Listi radio stanica

Photobucket

Radio Stanice

radioteka.org

photo Radiotelevizijanet_zps85ad3004.png

Vojvodinanet

Photobucket

photo RadioStanicecom_zps74e17b29.gif

photo Balkanmedia_zpscea49ca9.png

photo yuradiostanice_zps98aac909.jpg

photo radio-uzivo_zps302edaf6.jpg

Share | 

NAŠA ADRESA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 82
Točke : 1000084
Ugled : 1
Rodjendan : 06.02.1966
Pridruzio se : 21.06.2011
Starost : 51

PočaljiNaslov: NAŠA ADRESA    03.09.11 20:48

Pozdrav, ovde imate naše adrese pa nam pišite u vezi svega sto vas zanima

SKAJP: radio.novi.grad

YAHOO: radionovigrad@yahoo.com

GMAIL: radionovigrad@gmail.com
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1016260_653403621338022_1977351824_n.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://mojforum.slovenianforum.com
promaja
Član
Član

Broj postova : 461
Točke : 509
Ugled : 0
Rodjendan : 11.08.1962
Pridruzio se : 31.12.2012
Starost : 54

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    03.01.13 23:06

PA PIŠEMO MI PO FORUMU AL VI SLABO ČITATE scratch study clin ma
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 82
Točke : 1000084
Ugled : 1
Rodjendan : 06.02.1966
Pridruzio se : 21.06.2011
Starost : 51

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    12.01.13 19:59

promaja ::
PA PIŠEMO MI PO FORUMU AL VI SLABO ČITATE scratch study clin ma

E to je tacno ali polako procitacemo sve kapiraš
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://mojforum.slovenianforum.com
promaja
Član
Član

Broj postova : 461
Točke : 509
Ugled : 0
Rodjendan : 11.08.1962
Pridruzio se : 31.12.2012
Starost : 54

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    13.01.13 16:01

Nazad na vrh Ići dole
milan01
Administrator foruma
Administrator foruma

Broj postova : 4727
Točke : 5121
Ugled : 4
Pridruzio se : 05.07.2013

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    25.12.13 1:53

webmaster@radio-poljubac.com

Pogledaj Nikola sta sam dobio od ovog majstora,uopstemi nije zao i da je srusio sajt,ponasa se kao da je on na internetu glavni da niko nema muziku i radio od njih,uclanio sam se misleci sve naj bolje,medjutim ja dobijam od njega,pismo da ja nesmem da presnimim muziku od njih na svoj kompjuter pa da ja onda da podelim na neke druge sajtove,drugo uslovime za diskografiju Nade Mamule 5000 postova da postavim na Radio Poljubac da bih presnimio,na cetu sam se zahvalio na saradnji,otisao sam na internet,mesec dana ja sam jurio po internetu da bih sklopio Nadu Mamulu uspeo sam i postavio je na tri sajta,da mu dokazem da ja mogu bez njih.Nikola neccu imenovati sledece radio stanice i forume,ponasaju se nenormalno,ja sam za to da svaki sajt ima muzike knjiga,filmova,da ono sto negde nema da na drugom ima,da ljudi mogu da presnimavaju sta kome treba,a ne uslovi 5000 postova,da sam mladji,da bolestan nisam,da imam malo uslova pa ja bih mogo da otvorim sajt sta sve imam,a ne da se svadjamo zasto sto ti imas pesmu a ja nemam tu,imacemo sve samo da budemo ljudi kako je nas Patrijah govorio Pavle.Sad citajte jasno i glasno i pohvaliobih Serbijan Forum,prvi forum na kog sam se ulogovo to su oni i nisume uslovili nikad koliko sam presnimio muzike knjiga,filmova,a koliko sam ja njima postavio postova,o Dvoru nema razgovora,sve pohvale Nikola,Nikola hvala sto si veceras javno rekao sve sta se radi tu te pdrzavam u potpunosti i jos jednom hvala,i o radu Radio Novi Grad nemam zamerki samo pohvale,sve najlepse vam zelim svima,neodustaj to je tvoje nije ti Regan poklonio nego si to platio da bi ovaj narod imao nesto lepo da slusa pa bilo to uz lepu pesmu.

Dragi Clanovi foruma radio poljubac

Da vam javim sta se desilo pre par dana i zasto smo gasili na kratko forum.
Nas i vas dragoceni forum radio - poljubac hackovan od strane Gorana Urosevica - Civijas sa foruma ili sajta civijas radio.
Nazalost uspeo je da pokupi stari Back up iz baze i postavi kao svoj forum na njegov sajt.Nakon duze raspravke i dogovora srusio je
kopiju ,tako da smo opet krenuli sa rad i trud na nasem forumu.
Za mene je to njegovo delo jako bezobrazno i nevaspitano jer nije to neki klinac koji se poigrao vec zreo covek preko 40 godina.
Mi i dalje radicemo razvijacemo nas forum kao i do sada uz veliki trud .
Srdacan pozdrav zeli vam NebojsaŽ
Nazad na vrh Ići dole
milan01
Administrator foruma
Administrator foruma

Broj postova : 4727
Točke : 5121
Ugled : 4
Pridruzio se : 05.07.2013

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    28.12.13 1:33

Upravo tako tirol,preko svi pretrazivaca moze sem Opere,tirol ja ovo radim upravo sam ,nemam pomoci od nikog,ulogovan sam na Rapidu,nisam pretplacen,zatomi linkovi traju mesec dana onda brisu,medija fire takodje,zipu malo duze traju,ostalami je jedina solucija da sam dva puta se ulogovo na Mega.com oni su ostali dosledni cuvaju jos uvek linkove,preko mesec dana.Tirol ja sam covek koji ima 57 godina,bolestan,volim muziku od deteta,nisam ja nikakav profesionalac nego obican smrtnik,dodjite kod mene u Pepeljevac da vidite koliko imam singl ploca,lp ploca,kaseta,cd eova ploce su stare izgrebane koje sam nekad slusao na gramofonu,pa onda na Mini liniji Sonijevom,muzickom stubu sa gramofonom,radijem pojacalom,dve kasete,sve sam to poklonijo sem ploca i kaseta koje jos uvek cuvam i to ce da propadne nece niko da uzme,posto je sad sve dostupno na internetu.Imao sam nameru da radim sam kako vi to strucno zovete ripovanje,bolestme sprecila da to uradim,sad to presnimavavam sa jednog foruma sebi u kompjuter pa onda na DV/RV CD tako da to opet cuvam kao kolekciju,misleci trebace mojoj deci unucima.Posto je tehnologija otisla daleko to vise nikog neiteresuje,nikog neiteresuje Baja,Bora,Zorica,Miroslav,Savo,Dobrivoje,Meho,Safet,Era,Angel,Saban,sad je aktuelan neki mustaafa,Mirza,Stefan,i tako redom novokomponovana elita koja nema veze sa pevanjem,bitno je da se drma sto vise,nasa tradicija i kultura to vise niko i nepoznaje i nezna i nece da zna sem na ova dva foruma Dvoru,Radio Novi Grad,gde jos uvek drze se tradicije i kulture Srpske,zato vas i volim i postujem,za mene i moju porodicu ostajete naj naj forumi,ne da vas velicam ovo vam govorim samo iz iskustva,zato vas molim ako imate bilo kavu primedbu recitemi slobodno,ponavljam ponovo radim ovo sam bez icije pomoci,nikog nemam da me je pretplatio na bilo sta,kao da vam dokazem da sam obican covek koji je slucajno usao u sve ovo,da mi cerka nije studirala Masinstvo nebih znao nista,zahvaljujuci njenm studijama i Magistraturi ja sam nasao sebe ovde gde sam.Od vozaca tertnjaka do uploadera,poznajem dosta mesta bivse Jugoslavije,Austrije,Madjarske,Italije,Poljske Cekoslovacke,Nemacke,Turske,Grcke,Sirije,Libana,Libije ,Irana,Iraka,Saudiske Arabije,to sam sve presao sa sleperom ,Mercedes 32/22,Skanijom 111,112,112H,znaci nemojte mi obnjasnjavati o pevacima i pevacicama,motorima,menjacu,diferencijalu,tockovima,karoseriji,kabini,bos pumpi,filterima itd....kad budete imali milione kilometara predjenih iza sebe i sedeli u drustvu Zorice Brunclik,Zorana Kalezica,Vide Pavlovic,Zorana Jovanovica,Radise Urosevica,tada imate pravo da me kritikujete dotle nemojte molim vas.Preziveo sam da me hrvati psuju majku Srpsku,da me mudzahedini siluju u Siriji zahvaljujuci dobrim ljudima sprecili su to,na drugi nacin su se izivljavali ne samo nad mnom nego i mojim kolegama,zato sam dospeo ovde gde sam,nemojte VI molim vas jos jednom.Dopunicu samo ovo moje pisanje,Nikola,hvalati na ovome ,zat sto steme postavili za modelatora na ovom forumu ja i dalje radim kao smo se i dogovorili nisam trazi to od vas vi ste hteli tako jos jednom hvala,neznam samo dali postoji doza ljubomere neznam sta se dogadja ili sam ja lud ,od kad ja posta modelator na forumu sa svih strana stizu kritike,kome smetam neznam na Dvoru i Novom Gradu,akome smetam skini ovu boju sa mog imena,bicu ja clan foruma bez problema,krivomije toliko sam uradio za pojedine sajtove da sam zazluzio ne modelatoren nego administrator,prviste kojiste uradili nesto za mene a takoreci nisam nista uradi za vas Nikola,uradicu zapamtite samo ako ostanem u ovoj pameti,hvala jos jednom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAŠA ADRESA    

Nazad na vrh Ići dole

NAŠA ADRESA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Klinika Ivanovic - Iskustva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu